Otváracie hodiny
Po - Pia: 7:30 - 16:00

Možnosť vyzdvihnutia vozidla denne do 18:00 hod. na zverejnených tel. číslach

Mobil
+421 918 831 292
+421 905 622 966
+421 905 309 055

Viac kontaktov + mapa

BOSCH - najlepšia značka

Čitatelia časopisu Auto, Motor und Sport hlasovali za svoje obľúbené značky. Značka Bosch zvíťazila sedemkrát.

Už od roku 1977 hlasujú čitatelia nemeckého motoristického časopisu Auto, Motor und Sport v ankete „Najlepšie autá“ a nie inak tomu bolo aj v roku 2012 - už po siedmykrát mali čitatelia navyše možnosť vybrať najlepšiu značku v rôznych kategóriách.

Kvalitné výrobky značky Bosch tento rok získali sedem prvenstiev, čo jednoznačne svedčí o tom, že motoristi spoločnosti Bosch dôverujú.


Časopis Auto, Motor und Sport patrí k najčítanejším motoristickým časopisom v Európe a pre milovníkov áut z radov nemeckých čitateľov je tým vôbec najobľúbenejším čítaním. S časopisom je spojená tradícia každoročnej čitateľskej ankety o najlepšie automobilové značky. Od roku 2006 k hlasovaniu pribudol aj výber najlepších značiek v automobilovom sektore ako takom, čitatelia teda napríklad hlasujú pre dodávateľov, siete servisov a banky výrobcov. Od začiatku ankety „Najlepšia značka“ sa žiadnej sieti servisov nepodarilo zosadiť spoločnosť Bosch z vedúcej pozície - značka Bosch tak v roku 2012 zvíťazila už po siedmykrát za sebou.

Okrem víťazstva v kategóriách „Zapaľovacie sviečky“ a „Stierače“ dosiahla spoločnosť Bosch prvenstvo v kategóriách „Filtre“, „Svetlá / žiarovky“, „Akumulátory“ a „Nástroje“. Tento úspech je tak jasným dôkazom sily značky Bosch a jej špičkovej technológie a kvality. Z daného úspechu môžu ťažiť aj servisy, pretože špičkové produkty a služby Bosch, ktoré ponúkajú, predstavujú presne to, čo motoristi chcú.


Čitatelia časopisu Auto, Motor und Sport boli požiadaní, aby „označili všetky spoločnosti, ktoré podľa ich názoru ponúkajú špičkové produkty“. Spoločnosť Bosch skončila na prvom mieste v nasledujúcich kategóriách:

  • Siete servisov
  • Akumulátory
  • Svetlá/žiarovky
  • Filtre
  • Stierače
  • Nástroje
  • Zapaľovacie sviečky

Naši partneri

STK LM /></a></p>
<p><a href=Saunika

Autosave